Hakkımda

Fırat Şekerli

Fırat Şekerli

Dijital Pazarlama Uzmanı

1982 yılında Ankara’da dünyaya geldim. 1999 yılında Ayrancı Lisesi'nden, 2003 yılında da Gazi Üniversitesi İİBF Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldum. 2008'e kadar Öğrenci İşleri Koordinatörü olarak A.Ü. Tıp Fakültesi Probleme Dayalı Öğrenim Merkezi’nde çalıştım. 2008 yılında Amerika’da İngilizce dil eğitimi almaya karar verdim ve İngilizce'mi Studies in American Language adlı dil okulunda geliştirdim. Daha sonra, Amerika’da yüksek lisans (MBA) eğitimi için 12 tane üniversiteye başvuruda bulundum ve 8 tanesinden kabul aldım. 2012 yılının Mayıs ayında Mississippi State Üniversitesi’nden MBA derecesi ve 4 üzerinden 3.85 not ortalaması ile mezun oldum. Ayrıca, yüksek lisans eğitimi süresince Araştırma Görevlisi pozisyonunda yarı zamanlı olarak çalıştım.

Çalışma Prensibim

Mevcut bir web siteniz bulunuyorsa öncelikle web sitenizin analizini gerçekleştirip, eksikliklerini ve varsa yanlış yapılanları tespit edeceğim. Bu doğrultuda sizlere dilerseniz mini bir rapor hazırlayabilirim veya sözlü şekilde geribildirim verebilirim. HTML5 ve CSS yerine tablo ile yapılmış bir web sitesine sahip iseniz, bu yapıyı düzeltmek ve geliştirmek yerine, web sitenizi sıfırdan Google, Bing ve Yandex gibi arama motorları için uygun olan bir yapı ile tekrardan oluştururum. PVC sektöründe tam zamanlı olarak çalıştığımdan, bu sektör ile ilgili iş taleplerini etik açıdan doğru bulmadığım için kabul etmeyeceğim. Anlayışınız için teşekkür ederim. :)

HTML5/CSS3
90%
WORDPRESS
85%
SEO
90%
GOOGLE REKLAMLARI
90%
FACEBOOK REKLAMLARI
80%

Sanal dünyada firmanızın vitrini olan web sitenizi yenileme zamanı!

Mobil uyumlu, optimize edilmiş ve modern görünümlü web site tasarımı için hemen arayın!

HEMEN ARA
heart
×
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram