Hizmetler

Web Site Tasarımı

Web Tasarım

Henüz bir web siteniz yok mu? Var olan web siteniz günümüz koşullarında tasarımı ile ilgi çekmiyor mu? Hayalinizdeki web sitesini mobil uyumlu ve SEO hedefli kurabilirim.

Detaylı Bilgi
SEO

SEO

Web siteniz yeteri kadar trafik almıyor mu? Google, Bing, Yandex gibi arama motorlarında hedef anahtar kelimelerde ilk sayfada değil mi? SEO ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?

Detaylı Bilgi
Web Site Çevirisi

Web Site Çevirisi

Web sitenizin İngilizce, Rusça ve Arapça çevirisini yapabilir, bu kanallardan gelecek olan ürün ve hizmet taleplerini sizin için yanıtlayabilirim. Yabancı dil konusunda danışmanlık hizmeti de verebilirim.

Detaylı Bilgi
Google Reklamları

Google Reklam

Google Ads reklamlarını SEO'dan yani arama motoru otimizasyonundan ayıran en önemli özellik ücretli bir hizmet olmasıdır. Yani, bu hizmet için hem bana hem de Google'a ücret ödenmesi gerekmektedir.

Detaylı Bilgi
Facebook Reklamları

Facebook Reklam

Reklam platformu olma konusunda önemli adımlar atan Facebook, en çok kullanılan sosyal ağ olma özelliği ile firmalara sunduğu reklam modelleri ile geniş kitlelere ulaşma imkanı vermektedir.

Detaylı Bilgi
Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya

Doğru hedef kitlenize ulaşmakta zorlanıyor musunuz? Ürün ve hizmetlerinizin analizini yaparak hedef kitlenize ulaşmada sizin için etkili sosyal medya platformlarını tespit edebilirim.

Detaylı Bilgi

Sanal dünyada firmanızın vitrini olan web sitenizi yenileme zamanı!

Mobil uyumlu, optimize edilmiş ve modern görünümlü web site tasarımı için hemen arayın!

HEMEN ARA
facebookglobegroupcodegooglelanguage
×
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram