İletişim

İletişim Formu

  Dijital Pazarlama Çözümleri

  Dijital pazarlama konusunda yüksek lisans derecesine sahip biri olarak, çalışma hayatım boyunca edindiğim tecrübelerimle pazarlama yatırımlarınızdan en yüksek geri dönüşü almanız için dijital pazarlama çözümleri sunuyorum.

  Sanal dünyada imajınızı temsil eden, arama motorları ile uyumlu, mobil ve modern görünümlü web siteleri hazırlayabilirim.

  Web sitenizin Google, Bing ve Yandex gibi arama motorlarındaki durumunu tespit edebilir, üst sıralarda görünmesini sağlayabilirim.

  Google Ads hesabınızı oluşturabilir veya varolan hesabınızda gerekli kampanya çalışmalarını ve reklamlarınızın optimizasyonunu yapabilirim.

  İhtiyaçlarınıza göre Facebook reklam modellerini belirleyebilir, daha az maliyetle daha büyük kitlelere ulaşmanıza yardımcı olabilirim.

  Hangi sosyal medya platformlarının sizin için uygun olup olmadığı konusunda tavsiyelerde bulunabilir ve hesaplarınızı yönetebilirim.

  Sanal dünyada firmanızın vitrini olan web sitenizi yenileme zamanı!

  Mobil uyumlu, optimize edilmiş ve modern görünümlü web site tasarımı için hemen arayın!

  HEMEN ARA
  globe
  ×
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram